תכנון אדריכלי

העזרות באדריכל מקצועי היא בהחלט עניין של נוחות כאשר מדובר בתוספת חדר לדירה, או שיפוץ מבנה, אבל כאשר מדובר בפרוייקטים גדולים יותר תכנון אדריכלי הופך מלוקסוס שלא חייבים לבזבז עליו תקציבים לחובה של ממש, שאי אפשר לותר עליה או לחמוק ממנה. תכנון אדריכלי הוא כל מה שקשור בתכנון מבחינת העיצוב של המבנה, עד לפרטים הקטנים. בשונה מעיצוב פנים המתמקד בעיקר במה שנותר לאחר העבודה האדריכלית של קווי היסוד של המבנה, ומתבסס על אלמנטים עיצוביים שונים הנלווים לעבודה הכבדה, תכנון אדריכלי הוא עבודת היצירה האומנותית של מתאר המבנה, הקונסטרוקציות, חלוקת המבנה וכל מה שקשור לארכיטקטורה שלו. תכנון אדריכלי נכון יביא לידי ביטוי קווי אומנות בז'אנרים שונים, לבחירת מזמין העבודה, יעבוד במשותף עם מהנדס מקצועי ויחד ישורטט המבנה המדויק מבחינת עיצובו ובטיחותו גם יחד. עואד הנדסה רב תחומית מציע ללקוחותיו את כל השירות הקשור בתכנון מבנה מהרגע הראשון שהוא עולה על הנייר, כולל תכנון אדריכלי מוקפד.

תכנון אדריכלי לצרכים שלכם

תכנון אדריכלי איכותי צריך להביא לידי פתרון את המשוואה המורכבת ביותר בכל עבודת בנייה, מצד אחד עומדים הצרכים והרצונות של הלקוח, החלומות והתכנונים שעמדו בראשו בפנייתו להליך הבנייה, והסיבות שגרמו לו לפנות אליה, ומן הצד השני תנאי השטח, צרכי הבטיחות, ובאופן כללי ההיתכנות של כל רצונותיו של הלקוח במציאות שאליה הוא מעוניין להרכיב את חלומותיו. תכנון אדריכלי מתחיל בסיור מעמיק ומקצועי בשטח, עיון בתוכניות המבנה הקודם אם קיימות, וזיהוי צרכי הבטיחות והמבנה השונים , ממשיך בפגישה עם הלקוח שיעמיד את צרכיו ורצונותיו, ולאחר מכן עבודת התאמה בין האפשרויות לרצונות על הצד הטוב ביותר. שרטוט המבנה יגיע לאחר כל אלו, בשיתוך עם אנשי ההנדסה והבטיחות השונים, וכמובן עם הלקוח, כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר מכל הבחינות.

תיאום מקצועי

בגלל המורכבות הרבה של תהליך התכנון, וההשלכות הרבות והמשמעותיות כל כך שיש לו על כל המשך הבנייה, עואד הנדסה רב תחומית ממליץ במיוחד לבחור משרד המעניק סל הנדסה מלא הכולל אנשי מקצוע מתחום האדריכלות וההנדסה, אשר יחסוך ללקוח הרבה טרדה, עומס והכבדה מיותרת. המשרד של עואד מציע ללקוחותיו מעטפת מושלמת של תכנון החל מהרגע הראשון ועד לגמר הבנייה.

צרו איתנו קשר למידע ראשוני ופגישת ייעוץ לגבי המבנה החלומי שלכם, כאן באתר, בטלפון או בכל דרך שתבחרו.

חזרה למעלה

השאירו פרטים

    קידום בגוגל קידום בגוגל