יועץ בטיחות

כשמדובר בביטחון העובדים במפעל, אתר בנייה או במהלך ביצוע כל עבודת שטח אחרת, אין מקום לפשרות. כאשר כל עובד בחברה הוא אב, אח, בן או בעל, יש צורך למנות יועץ בטיחות כדי להבטיח את שלומם של העובדים. תפקידיו של יועץ הבטיחות הם רבים ומגוונים. עליו לדאוג לתחזוקה שוטפת של אתר העבודה, לוודא כי מקום העבודה עומד בכל תנאי הבטיחות המחמירים, לוודא כי אין פגמים אשר עלולים לסכן חיי אדם ולבצע בדיקה תקופתית במקום.

איך לבחור יועץ בטיחות אמין ומקצועי

בחירתו של יועץ הבטיחות המתאים אינה עניין של מה בכך. כל מנהל עבודה או מפעל צריך לבחור את היועץ אשר יבטיח את שלומם של עובדיו הנאמנים. אלה כמה דגשים לבחירה נכונה של יועץ:

יועץ בטיחות מומלץ

  • לבחור ממונה מוסמך – אל תהססו לבקש מהיועץ את תעודת ההסמכה שלו ואישור עבודה כיועץ בטיחות. יועץ בטיחות הוא אדם שעבר הכשרה מיוחדת וקיבל תעודה מטעם מפקח העבודה. ליועץ צריכה להיות גם השכלה אקדמית בתחום הטכנולוגיה או ההנדסה. ניתן לבדוק את תוקף האישור של יועץ הבטיחות באתר של משרד הכלכלה.
  • המקצועיות מדברת בעד עצמה – תוכלו לבדוק שלפניכם עומד אדם מקצועי ברגע שתפגשו אותו. יועץ הבטיחות צריך להיות נמרץ, אמין ומומחה. עליו לבחון את כל הפינות של שטח העבודה, לשאול שאלות רלוונטיות ומקצועיות ולתת מענה לכל תקלת בטיחות המתגלה תוך ביצוע בדיקה קפדנית.
  • יועץ לפי ענף – ליועץ הבטיחות צריכה להיות הכשרה מיוחדת, בהתאם לענף שבו הוא מתכוון לעסוק. למשל, אם אתם מעסיקים עובדים במפעל שיש בו קרינה מייננת, על היועץ לעבור הכשרה בענף זה.
  • יחס אדיב – עבודתו של ממונה הבטיחות כוללת קיום פגישות מרובות עם עובדים ומנהלים, ומשום כך עליו להפגין אדיבות ויחסי אנוש טובים.

עואד הנדסה – כי הבטיחות היא מעל לכל

אם אתם מחפשים יועץ בטיחות מומחה שבשבילו הדאגה לחיי אדם ולבטיחותם היא מעל לכל, פנו לחברת עואד הנדסה. החברה לתכנון מבנים מספקת שירותים מטובי המקצוענים, והיא דואגת לביטחונם האישי של כל העובדים באשר הם. בראש החברה עומד מהנדס בכיר בעל 3 תארים אקדמיים, ולצוות המשרד עצמו יש ניסיון עבודה של מעל ל-30 שנה בתחום הבנייה.

חזרה למעלה

השאירו פרטים

    קידום בגוגל קידום בגוגל